Hakkımızda

Bluetech PVC ile Dünyaya Açılan Pencere

BLUETECH PVC, 1985 yılından bu yana PVC alanında faaliyet gösteren Mavi Akdeniz Alüminyum & PVC'nin kendi profil markasını üreten firması olarak 2022 yılında kurulmuştur.

PVC'deki 40 yıllık satış tecrübesini profil üretiminde dünya standartlarında kalite ile taçlandıran Bluetech PVC, ekstrüzyon hatları ile müşterilerinin üretim ve verimliliğini artıran, ekonomi ve zaman tasarrufu sağlayan PVC ürünleri sunmaktadır.

Profil üretiminin yanı sıra Kullanıma Hazır Kapı ve Pencere üretiminde de Türkiye Pazarı & Dünya Pazarında önemli bir yere sahip olan Bluetech PVC, 3.200 metrekare alan içerisinde 50'den fazla çalışanı ile haftada 2.000 adete kadar pencere ünitesi ve 1.000 adete kadar kapı üretimi gerçekleştirmektedir.

40 yıllık tecrübe

Hızlı teklif

Sınırsız Renk Seçeneği

Hızlı yurtiçi/yurtdışı sevkiyat

KALİTE KONTROL SÜRECİ

Bluetech PVC, müşterilerinin güvenine layık olmak ve dünya standartlarında mükemmel sonuçlar elde etmek için üretimin her aşamasında kalite kontrolden asla taviz vermemektedir. Gelişmiş Ar-Ge laboratuvarlarında hammadde girişinden ürün çıkışına ve oradan da sevkiyata kadar tüm süreçler kalite kontrol altında tutulmaktadır. Gelişim ve değişim için Ar-Ge çalışmalarına sürekli yatırım yapmaktadır.

ÜRETIM KAPASITESI VE VERIMLILIK

Toplam kalite anlayışıyla modern teknolojileri kullanarak yüksek üretim gerçekleştiren Bluetech PVC, müşterilerine en mükemmel ürünü en optimum zamanda ulaştırma vizyonuyla hareket etmektedir. Yüksek üretim kapasitemiz, müşteri taleplerini karşılamada bize esneklik ve müşterilerimize memnuniyet sağlamaktadır.

YÜKSEK ÜRETIM GÜCÜ

Bluetech PVC, nitelikli ekibi ve toplam kalite anlayışını kullandığı yenilikçi teknolojilerle birleştirerek hem ulusal hem de uluslararası pazar trendlerini belirleyecek ve dünya standartlarında üretim yapabilecek yeterli üretim gücüne sahiptir.

DOĞA İLE UYUM İÇİNDE YEŞİL TEKNOLOJİ

Firmamız çevre dostu üretim yöntemleri ile yeşil teknolojiye katkı sağlayarak yüksek kaliteli PVC profiller üretmektedir. Hammadde sürecinde tedarik zinciri olarak kurşunsuz stabilizatör ve güneş enerji sistemleri ile elde edilen enerji BluetechPVC yeşil teknoloji sanayi jenerasyonunu oluşturmaktadır. Ladin, çınar, çam, ardıç, meşe ve sedir kesmek yerine sorumlu endüstri ve sorunsuz çevre katkılarımızla doğaya hiçbir atık bırakmadan üretim yapıyoruz.

YAŞAM ALANLARINA KALİTELİ DOKUNUŞ

Müşterilerine en yüksek kaliteyi en düşük maliyetle sunmayı hedefleyen Bluetech PVC, üretim sürecinin her aşamasına ergonomi ve estetiği entegre ederek tasarımlarına yön vermektedir. Bluetech PVC, müşterilerine her zaman uzun vadeli faydalar sunmayı, profillerin dayanıklılığı ve direnci sayesinde çevre koşullarına karşı etkin koruma sağlamayı ve dolayısıyla uzun ömürlü kaliteli profiller üretmeyi hedeflemektedir.

SON TESLIM TARIHLERINDE OPTIMUM SÜRE VE ZAMANINDA TESLIMAT

Bluetech PVC, üretim süreçlerinde optimum zaman ve zamanında teslimatın müşteri memnuniyetini ve iş sürekliliğini etkileyen en önemli kritik faktörlerden biri olduğunun bilincindedir. Bu nedenle şirketimiz üretim süreçlerini etkin bir şekilde yönetmekte ve hammadde tedarik, üretim, kalite kontrol ve lojistik süreçlerini organize bir şekilde koordine etmektedir. Sonuç olarak, beklenen kalitede ürünler müşterilerimize zamanında teslim edilmekte ve müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkarılmaktadır.

Hazır Doğrama

3.200 metrekarelik bir alanda 50'den fazla çalışanıyla haftada 2.000 adet pencere ünitesi ve 1.000 adet ön kapı üreten Bluetech PVC, hazır doğrama üretiminde Türkiye ve dünya pazarında önemli bir yere sahip. Bluetech PVC hayata açılan bir pencere ile bakış açınızı tamamen değiştirebilir. Siz de eviniz veya işyeriniz için harika dokunuşlar istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modern

Güvenli

Yaratıcı

Ultra Dayanıklı

Biz ne yapıyoruz?

Kataloğumuza Göz Atın