Hakkımızda

Bluetech Pvc. Ltd. Sti.

BLUETECH PVC İLE DÜNYAYA AÇILAN PENCERE

BLUETECH PVC, 1985 yılından bu yanaPVC alanında faaliyet gösteren Mavi Akdeniz Alüminyum & PVC'nin kendi profil markasını üreten firma olarak 2022 yılında kurulmuştur.

PVC'deki 40 yıllık satış tecrübesini profil üretiminde dünya standartlarındaki kalitesiyle taçlandıran Bluetech PVC, ekstrüzyon hatları ile müşterilerinin üretim ve verimliliğini artıran, ekonomi ve zaman tasarrufu sağlayan PVC ürünleri sunmaktadır.

30.000 m2 üretim alanında, en esnek ürünü en istenilen tolerans ve mukavemette üretmek için ileri teknolojisini güçlü istihdam yapısıyla birleştiren Bluetech PVC, Türkiye'de ve yurt dışında en çok tercih edilen marka olmayı hedefliyor.

Profil üretiminin yanı sıra Kullanıma Hazır Kapı ve Pencere üretiminde de Türkiye ve Dünya pazarında önemli bir yere sahip olan Bluetech PVC, 3.200 metrekare alan içerisinde 50'den fazla çalışanı ile haftada 2.000 adete kadar pencere ve 1.000 adete kadar kapı üretmektedir.

Uzun vadeli ve stratejik düşünen, uluslararası standartlara uyumu ön planda tutan firmamız, vizyonunu sadece ülkemizde değil tüm dünyada ileriye taşımak olarak belirlemiştir.

Kalite, estetik ve zarafeti önemseyen; yenilikçi, rekabetçi, dinamik ve müşteri memnuniyeti misyonu ile hareket eden Bluetech PVC, kazan-kazan ilkesinden hareketle bizimle işbirliği yapan herkesin bizimle çalışmaktan gurur duymasını sağlamayı taahhüt etmektedir.

 

Saygılarımızla

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum : 08:00 - 18:30

 

WhatsApp